RLB9012-3R3ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-3R3ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB9012-3R3ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Podatkovni listi: RLB9012-3R3ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RLB9012-3R3ML
Številka dela RLB9012-3R3ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202225 pcs Podatkovni list RLB9012-3R3ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB9012
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB90123R3ML delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 65MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 5.5A 25 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Trenutna ocena 5.5A