RLB9012-333KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-333KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB9012-333KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 33MH 90MA 91.5 OHM TH
Podatkovni listi: RLB9012-333KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB9012-333KL
Številka dela RLB9012-333KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 33MH 90MA 91.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156179 pcs Podatkovni list RLB9012-333KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB9012
Ocene - Q @ Frek 15 @ 79kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 33mH
Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm) Frekvenca - Samozadostna 170kHz
natančen opis 33mH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 91.5 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 91.5 Ohm Max
Trenutna ocena 90mA Tok - nasičenost -