SDR0302-8R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0302-8R2ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0302-8R2ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 900MA 200 MOHM
Podatkovni listi: SDR0302-8R2ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0302-8R2ML
Številka dela SDR0302-8R2ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 8.2UH 900MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231602 pcs Podatkovni list SDR0302-8R2ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0302
Ocene - Q @ Frek 16 @ 7.96MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0302-8R2MLCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 35MHz natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 200 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 900mA
Tok - nasičenost 1.05A