SDR0403-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0403-100ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0403-100ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 10UH 1.15A 180 MOHM
Podatkovni listi: SDR0403-100ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0403-100ML
Številka dela SDR0403-100ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 10UH 1.15A 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234102 pcs Podatkovni list SDR0403-100ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0403
Ocene - Q @ Frek 28 @ 2.52MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0403-100MLCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 33MHz natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.15A 180 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Trenutna ocena 1.15A
Tok - nasičenost 1.7A