SDR0403-331KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0403-331KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0403-331KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 170MA 6 OHM SMD
Podatkovni listi: SDR0403-331KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0403-331KL
Številka dela SDR0403-331KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 170MA 6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 266078 pcs Podatkovni list SDR0403-331KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0403
Ocene - Q @ Frek 40 @ 796kHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0403-331KLDKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 4MHz natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max Trenutna ocena 170mA
Tok - nasičenost 250mA