SDR0403-3R9ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0403-3R9ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0403-3R9ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 1.98A 76 MOHM
Podatkovni listi: SDR0403-3R9ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0403-3R9ML
Številka dela SDR0403-3R9ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.9UH 1.98A 76 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 301959 pcs Podatkovni list SDR0403-3R9ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0403
Ocene - Q @ Frek 28 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0403-3R9ML-ND
SDR0403-3R9MLTR
SDR04033R9ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 55MHz natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 1.98A 76 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 76 mOhm Max Trenutna ocena 1.98A
Tok - nasičenost 2.7A