SDR0604-3R9ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0604-3R9ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0604-3R9ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 1.9A 70 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR0604-3R9ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0604-3R9ML
Številka dela SDR0604-3R9ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.9UH 1.9A 70 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 365292 pcs Podatkovni list SDR0604-3R9ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0604
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0604-3R9ML-ND
SDR0604-3R9MLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Trenutna ocena 1.9A
Tok - nasičenost 3.2A