SDR0604-5R6ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0604-5R6ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0604-5R6ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.7A 80 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR0604-5R6ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0604-5R6ML
Številka dela SDR0604-5R6ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 5.6UH 1.7A 80 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 354864 pcs Podatkovni list SDR0604-5R6ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0604
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0604-5R6MLTR
SDR06045R6ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Trenutna ocena 1.7A
Tok - nasičenost 2.7A