SDR0703-151ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0703-151ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0703-151ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: SDR0703-151ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0703-151ML
Številka dela SDR0703-151ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 247726 pcs Podatkovni list SDR0703-151ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.177" W (6.50mm x 4.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0703
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.70mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost 340mA