SDR0703-1R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0703-1R2ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0703-1R2ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 2A 47 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR0703-1R2ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0703-1R2ML
Številka dela SDR0703-1R2ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.2UH 2A 47 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 197028 pcs Podatkovni list SDR0703-1R2ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.177" W (6.50mm x 4.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0703
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0703-1R2ML-ND
SDR0703-1R2MLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.2µH Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.70mm)
Frekvenca - Samozadostna 145MHz natančen opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 47 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 3A