SDR0805-8R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0805-8R2ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0805-8R2ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH SMD
Podatkovni listi: SDR0805-8R2ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0805-8R2ML
Številka dela SDR0805-8R2ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 8.2UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260018 pcs Podatkovni list SDR0805-8R2ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0805
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -