SDR0906-101KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0906-101KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0906-101KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 900MA 390 MOHM
Podatkovni listi: SDR0906-101KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0906-101KL
Številka dela SDR0906-101KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 900MA 390 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146724 pcs Podatkovni list SDR0906-101KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.413" W (12.50mm x 10.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0906
Ocene - Q @ Frek 15 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0906-101KLTR
SDR0906101KL
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.248" (6.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 390 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 390 mOhm Max Trenutna ocena 900mA
Tok - nasičenost 1.1A