SDR1307-180ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1307-180ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR1307-180ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 18UH 4.2A 36 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR1307-180ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR1307-180ML
Številka dela SDR1307-180ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 18UH 4.2A 36 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159736 pcs Podatkovni list SDR1307-180ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR1307
Ocene - Q @ Frek 28 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR1307-180ML-ND
SDR1307-180MLTR
SDR1307180ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.287" (7.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 16MHz natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 4.2A 36 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 36 mOhm Max Trenutna ocena 4.2A
Tok - nasičenost 7A