SDR1307-220ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1307-220ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR1307-220ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 22UH 3.6A 47 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR1307-220ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR1307-220ML
Številka dela SDR1307-220ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 22UH 3.6A 47 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92639 pcs Podatkovni list SDR1307-220ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR1307
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.52MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR1307-220MLCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.287" (7.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 15MHz natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 3.6A 47 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max Trenutna ocena 3.6A
Tok - nasičenost 6.5A