SF-1206SP050-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SF-1206SP050-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF-1206SP050-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 500MA 63VDC 1206
Podatkovni listi: SF-1206SP050-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF-1206SP050-2
Številka dela SF-1206SP050-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FUSE BOARD MNT 500MA 63VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 191372 pcs Podatkovni list SF-1206SP050-2.pdf
Voltage Rating - DC 63V Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W x 0.024" H (3.10mm x 1.55mm x 0.60mm)
Serija SinglFuse™ SF-1206SP Odzivni čas Slow
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena SF-1206SP050-2TR delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.027 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Trenutna ocena 500mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve UL