SF-1206SP125-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SF-1206SP125-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF-1206SP125-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 1.25A 63VDC 1206
Podatkovni listi: SF-1206SP125-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF-1206SP125-2
Številka dela SF-1206SP125-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FUSE BOARD MNT 1.25A 63VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144150 pcs Podatkovni list SF-1206SP125-2.pdf
Voltage Rating - DC 63V Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W x 0.024" H (3.10mm x 1.55mm x 0.60mm)
Serija SinglFuse™ SF-1206SP Odzivni čas Slow
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena SF-1206SP125-2CT delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.233 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Trenutna ocena 1.25A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve UL