SRN2508A-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN2508A-R47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN2508A-R47M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka IND,2.5X2X0.8MM,0.47UH20%,1.45A,
Podatkovni listi: SRN2508A-R47M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN2508A-R47M
Številka dela SRN2508A-R47M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis IND,2.5X2X0.8MM,0.47UH20%,1.45A, Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 373130 pcs Podatkovni list SRN2508A-R47M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Semi-Shielded Serija SRN2508A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 10 @ 1MHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena SRN2508A-R47MDKR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 340MHz Lastnosti -
natančen opis 470nH Semi-Shielded Wirewound Inductor 1.45A 80 mOhm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm
Trenutna ocena 1.45A Tok - nasičenost 2.5A