SRN2508A-R68M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN2508A-R68M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN2508A-R68M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka IND,2.5X2X0.8MM,0.68UH20%,1.35A,
Podatkovni listi: SRN2508A-R68M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN2508A-R68M
Številka dela SRN2508A-R68M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis IND,2.5X2X0.8MM,0.68UH20%,1.35A, Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 406573 pcs Podatkovni list SRN2508A-R68M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Semi-Shielded Serija SRN2508A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 10 @ 1MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena SRN2508A-R68MCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 0.68µH Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 270MHz Lastnosti -
natančen opis 0.68µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 1.35A 100 mOhm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm
Trenutna ocena 1.35A Tok - nasičenost 2.05A