SRN2512-R24M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN2512-R24M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN2512-R24M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 240NH 4.7A 24 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRN2512-R24M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN2512-R24M
Številka dela SRN2512-R24M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 240NH 4.7A 24 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 822140 pcs Podatkovni list SRN2512-R24M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Semi-Shielded Serija SRN2512
Ocene - Q @ Frek 7 @ 1MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena SRN2512-R24MTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 240nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 330MHz natančen opis 240nH Semi-Shielded Wirewound Inductor 4.7A 24 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 24 mOhm Max Trenutna ocena 4.7A
Tok - nasičenost 8A