SRN2512-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN2512-R47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRN2512-R47M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 470NH 4.4A 32 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRN2512-R47M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRN2512-R47M
Številka dela SRN2512-R47M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 470NH 4.4A 32 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 471192 pcs Podatkovni list SRN2512-R47M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Semi-Shielded Serija SRN2512
Ocene - Q @ Frek 8 @ 1MHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena SRN2512-R47MDKR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 190MHz natančen opis 470nH Semi-Shielded Wirewound Inductor 4.4A 32 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 32 mOhm Max Trenutna ocena 4.4A
Tok - nasičenost 5.5A