SRP4012TA-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP4012TA-R47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP4012TA-R47M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 470NH 6A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.SRP4012TA-R47M.pdf2.SRP4012TA-R47M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP4012TA-R47M
Številka dela SRP4012TA-R47M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 470NH 6A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101408 pcs Podatkovni list 1.SRP4012TA-R47M.pdf2.SRP4012TA-R47M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP4012TA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 10 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena SRP4012TA-R47MTR delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Carbonyl Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 120MHz natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 6A 20 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Trenutna ocena 6A
Tok - nasičenost 6.5A