SRP4020-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP4020-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP4020-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 3.9A 40 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP4020-2R2M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRP4020-2R2M
Številka dela SRP4020-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 3.9A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68193 pcs Podatkovni list SRP4020-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.157" W (4.80mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP4020
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP4020-2R2MCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.9A 40 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 3.9A Tok - nasičenost 5A