SRP5020TA-R33M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP5020TA-R33M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP5020TA-R33M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 0.33UH 12A 7.3MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP5020TA-R33M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP5020TA-R33M
Številka dela SRP5020TA-R33M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 0.33UH 12A 7.3MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123101 pcs Podatkovni list SRP5020TA-R33M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP5020TA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 10 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP5020TA-R33MTR delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 0.33µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 117MHz Lastnosti -
natančen opis 0.33µH Shielded Wirewound Inductor 12A 7.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.3 mOhm Max
Trenutna ocena 12A Tok - nasičenost 21.3A