SRP5020TA-R68M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP5020TA-R68M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP5020TA-R68M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka IND,5.7X5.2X1.8MM,0.68UH20%,10A,
Podatkovni listi: SRP5020TA-R68M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP5020TA-R68M
Številka dela SRP5020TA-R68M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis IND,5.7X5.2X1.8MM,0.68UH20%,10A, Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95922 pcs Podatkovni list SRP5020TA-R68M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP5020TA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 12 @ 100kHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP5020TA-R68MDKR delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 0.68µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 90MHz Lastnosti -
natančen opis 0.68µH Shielded Wirewound Inductor 10A 12.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12.4 mOhm Max
Trenutna ocena 10A Tok - nasičenost 12.8A