SRP7030-2R2FM
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP7030-2R2FM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP7030-2R2FM
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 7A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP7030-2R2FM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRP7030-2R2FM
Številka dela SRP7030-2R2FM Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 7A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5282 pcs Podatkovni list SRP7030-2R2FM.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.256" W (7.60mm x 6.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP7030F
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP7030-2R2FMCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 7A 20 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Trenutna ocena 7A Tok - nasičenost 11A