SRP7030-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP7030-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRP7030-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRP7030-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRP7030-2R2M
Številka dela SRP7030-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90266 pcs Podatkovni list SRP7030-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRP7030
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRP7030-2R2MCT delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 8A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Trenutna ocena 8A
Tok - nasičenost 12A