SRR0604-2R2ML
Bourns Inc.Bourns Inc.
SRR0604-2R2ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0604-2R2ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.5A 32 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR0604-2R2ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0604-2R2ML
Številka dela SRR0604-2R2ML Proizvajalec Bourns Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 2.5A 32 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188013 pcs Podatkovni list SRR0604-2R2ML.pdf
Napetost - razčlenitev - Uporaba Shielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Serija SRR0604 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija Nonstandard
Druga imena SRR0604-2R2ML-ND
SRR0604-2R2MLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Številka izdelka proizvajalca SRR0604-2R2ML
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Vrsta strojne opreme 2.2µH
Frekvenca - preskus 100MHz Frekvenca - Samozadostna 32 mOhm Max
Razširjen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 32 mOhm Max Nonstandard ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Premer - ramena 21 @ 7.96MHz Opis FIXED IND 2.2UH 2.5A 32 MOHM SMD
Čas zamude 1kHz DC Resistance (DCR) 3.5A
Trenutna ocena 2.5A Tok - nasičenost Ferrite