SRR0604-3R3ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0604-3R3ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0604-3R3ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 2.3A 50 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR0604-3R3ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0604-3R3ML
Številka dela SRR0604-3R3ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.3UH 2.3A 50 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181203 pcs Podatkovni list SRR0604-3R3ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0604
Ocene - Q @ Frek 21 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR0604-3R3MLTR
SRR06043R3ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 90MHz natančen opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Trenutna ocena 2.3A
Tok - nasičenost 2.9A