SRR1005-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1005-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1005-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 3.1A 27 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR1005-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1005-2R2M
Številka dela SRR1005-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 3.1A 27 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144030 pcs Podatkovni list SRR1005-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1005
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1005-2R2M-ND
SRR1005-2R2MTR-ND
SRR1005-2R2MTRTR
SRR10052R2M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 90MHz natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.1A 27 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 27 mOhm Max Trenutna ocena 3.1A
Tok - nasičenost 6.1A