SRR1005-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1005-331K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1005-331K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 350MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: SRR1005-331K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1005-331K
Številka dela SRR1005-331K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 350MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166967 pcs Podatkovni list SRR1005-331K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1005
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1005-331K-ND
SRR1005-331KTR
SRR1005331K
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.5MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Trenutna ocena 350mA
Tok - nasičenost 480mA