SRR1208-2R5ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1208-2R5ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1208-2R5ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.5UH 7.5A 11 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR1208-2R5ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1208-2R5ML
Številka dela SRR1208-2R5ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.5UH 7.5A 11 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 169338 pcs Podatkovni list SRR1208-2R5ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1208
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1208-2R5MLTR
SRR12082R5ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2.5µH Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 37MHz natančen opis 2.5µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 11 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max Trenutna ocena 7.5A
Tok - nasičenost 10A