SRR1208-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1208-331K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1208-331K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 850MA 650 MOHM
Podatkovni listi: SRR1208-331K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1208-331K
Številka dela SRR1208-331K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 850MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5885 pcs Podatkovni list SRR1208-331K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1208
Ocene - Q @ Frek 13 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.8MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 650 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Trenutna ocena 850mA
Tok - nasičenost 1.12A