SRR1806-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1806-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1806-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH SMD
Podatkovni listi: SRR1806-2R2M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1806-2R2M
Številka dela SRR1806-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105117 pcs Podatkovni list SRR1806-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1806
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -