SRR1806-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR1806-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR1806-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 800MA 790 MOHM
Podatkovni listi: SRR1806-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR1806-331M
Številka dela SRR1806-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 800MA 790 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122833 pcs Podatkovni list SRR1806-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR1806
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR1806-331M-ND
SRR1806-331MTR
SRR1806331M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 3MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 790 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 790 mOhm Trenutna ocena 800mA
Tok - nasičenost 1.4A