SRR6603-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR6603-2R2ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR6603-2R2ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.8A 50 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR6603-2R2ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR6603-2R2ML
Številka dela SRR6603-2R2ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 1.8A 50 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125651 pcs Podatkovni list SRR6603-2R2ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR6603
Ocene - Q @ Frek 40 @ 200kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR6603-2R2ML-ND
SRR6603-2R2MLTR
SRR66032R2ML
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 120MHz natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Trenutna ocena 1.8A
Tok - nasičenost 920mA