SRR6603-331ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR6603-331ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR6603-331ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: SRR6603-331ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR6603-331ML
Številka dela SRR6603-331ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137690 pcs Podatkovni list SRR6603-331ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR6603
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SRR6603-331ML-ND
SRR6603-331MLTR
SRR6603331ML
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 5MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Trenutna ocena 200mA
Tok - nasičenost 70mA