ST-0620-BLT-STD
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
ST-0620-BLT-STD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST-0620-BLT-STD
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka GDT 620V 12% THROUGH HOLE
Podatkovni listi: ST-0620-BLT-STD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST-0620-BLT-STD
Številka dela ST-0620-BLT-STD Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis GDT 620V 12% THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68241 pcs Podatkovni list ST-0620-BLT-STD.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 620V Toleranca ±12%
Serija Sparctube™ ST-0620 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Cylinder Druga imena ST-0620-BLT-STDCT
Število Poljakov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) -
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 620V ±12% 2 Pole Through Hole
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ST-0800-BBT-STD
ST-0800-BBT-STD
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: GDT 800V 12% THROUGH HOLE