ST-0750-BBT-STD
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST-0750-BBT-STD
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka GDT 750V 12% SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: ST-0750-BBT-STD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST-0750-BBT-STD
Številka dela ST-0750-BBT-STD Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis GDT 750V 12% SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92457 pcs Podatkovni list ST-0750-BBT-STD.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 750V Toleranca ±12%
Serija Sparctube™ ST-0750 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Cylinder, Radial SMT Bend Število Poljakov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) - Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 750V ±12% 2 Pole Surface Mount