TISP4165M3LMR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TISP4165M3LMR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka SURGE SUPP THYRISTOR 135V TO-92
Podatkovni listi: TISP4165M3LMR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TISP4165M3LMR
Številka dela TISP4165M3LMR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis SURGE SUPP THYRISTOR 135V TO-92 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5427 pcs Podatkovni list TISP4165M3LMR.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 3V Stanje napetosti - izklop 135V
Voltage - Breakover 165V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Število elementov 1 Tip montaže Through Hole
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 220A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 65pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TISP4165M3LMR-S
TISP4165M3LMR-S
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR
Na zalogi: 4913 pcs
Prenesi: TISP4165M3LMR-S.pdf
RFQ
TISP4165M3BJR
TISP4165M3BJR
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: SURGE SUPP 135V BIDIR DO-214AA
Na zalogi: 4611 pcs
Prenesi: TISP4165M3BJR.pdf
RFQ
TISP4165M3BJR-S
TISP4165M3BJR-S
Opis: PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL
Prenesi: TISP4165M3BJR-S.pdf
TISP4165M3LM
TISP4165M3LM
Opis: SURGE SUPP THYRISTOR 135V TO-92