TISP4180F3LMFR
pregled izdelka
Številka dela: TISP4180F3LMFR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka SURGE SUPP THYRISTOR 145V TO-92
Podatkovni listi: TISP4180F3LMFR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TISP4180F3LMFR
Številka dela TISP4180F3LMFR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis SURGE SUPP THYRISTOR 145V TO-92 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4926 pcs Podatkovni list TISP4180F3LMFR.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 3V Stanje napetosti - izklop 145V
Voltage - Breakover 180V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Število elementov 1 Tip montaže Through Hole
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 120A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 43pF