100NHG00B-690
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100NHG00B-690
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE SQUARE 100A 690VAC RECT
Podatkovni listi: 1.100NHG00B-690.pdf2.100NHG00B-690.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100NHG00B-690
Številka dela 100NHG00B-690 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 100A 690VAC RECT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1362 pcs Podatkovni list 1.100NHG00B-690.pdf2.100NHG00B-690.pdf
Voltage Rating - AC 690V Velikost / dimenzija 2.126" L x 1.181" W x 1.969" H (54.00mm x 30.00mm x 50.00mm)
Serija - Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular, Blade
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 19000
Vrsta varovalk Square Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 100A Razred NH