100NHG1B-690
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100NHG1B-690
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE SQUARE 100A 690VAC RECT
Podatkovni listi: 1.100NHG1B-690.pdf2.100NHG1B-690.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100NHG1B-690
Številka dela 100NHG1B-690 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 100A 690VAC RECT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1238 pcs Podatkovni list 1.100NHG1B-690.pdf2.100NHG1B-690.pdf
Voltage Rating - AC 690V Velikost / dimenzija 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm)
Serija - Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular, Blade
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 22000
Vrsta varovalk Square Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 100A Razred NH
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 120kA Odobritve CE, VDE
Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100NS-TRANS-5G-PARTA
100NS-TRANS-5G-PARTA
Proizvajalci: 3M
Opis: SCOTCH-WELD EPOXY ADHESIVE 1
Na zalogi: 160 pcs
Prenesi:
RFQ
100NI-L
100NI-L
Proizvajalci: ACL Staticide, Inc.
Opis: FINGER COTS BLUE LRG 720/PK
Na zalogi: 2380 pcs
Prenesi: 100NI-L.pdf
RFQ
100NHG000BI-400
100NHG000BI-400
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE SQUARE 100A 400VAC RECT
Na zalogi: 2449 pcs
Prenesi: 100NHG000BI-400.pdf
100NHG01B
100NHG01B
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE SQUARE 100A 500VAC/250VDC