BK/EFF-630MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/EFF-630MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/EFF-630MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD
Podatkovni listi: BK/EFF-630MA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/EFF-630MA
Številka dela BK/EFF-630MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5167 pcs Podatkovni list BK/EFF-630MA.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.329" Dia x 0.303" H (8.35mm x 7.70mm)
Serija EFF Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can, Vertical
Druga imena BK-EFF-630MA delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.12 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.091 Ohms
Trenutna ocena 630mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve SEMKO, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/ETF-1.25
BK/ETF-1.25
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BRD MNT 1.25A 277VAC RADIAL
Na zalogi: 4441 pcs
Prenesi: BK/ETF-1.25.pdf
RFQ
BK/EFF-400MA
BK/EFF-400MA
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BRD MNT 400MA 250VAC RADIAL
Na zalogi: 4076 pcs
Prenesi: BK/EFF-400MA.pdf
RFQ
BK/EFF-4
BK/EFF-4
Opis: FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
Prenesi: BK/EFF-4.pdf
BK/EFF-315MA
BK/EFF-315MA
Opis: FUSE BOARD MNT 315MA 250VAC RAD
Prenesi: BK/EFF-315MA.pdf
BK/EFF-5
BK/EFF-5
Opis: FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
Prenesi: BK/EFF-5.pdf
BK/EFF-3.15
BK/EFF-3.15
Opis: FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Prenesi: BK/EFF-3.15.pdf
BK/ETF-1
BK/ETF-1
Opis: FUSE BOARD MNT 1A 277VAC RADIAL