BK/ETF-125MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ETF-125MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/ETF-125MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BRD MNT 125MA 277VAC RADIAL
Podatkovni listi: BK/ETF-125MA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/ETF-125MA
Številka dela BK/ETF-125MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BRD MNT 125MA 277VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5882 pcs Podatkovni list BK/ETF-125MA.pdf
Voltage Rating - AC 277V Velikost / dimenzija 0.329" Dia x 0.303" H (8.35mm x 7.70mm)
Serija ETF Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can, Vertical
Druga imena BK-ETF-125MA delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.04 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 1.5 Ohms
Trenutna ocena 125mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A Odobritve SEMKO, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/ETF-1.6
BK/ETF-1.6
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BOARD MOUNT 1.6A 277VAC RAD
Na zalogi: 4488 pcs
Prenesi: BK/ETF-1.6.pdf
RFQ
BK/ETF-2.5
BK/ETF-2.5
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 277VAC RAD
Na zalogi: 4998 pcs
Prenesi: BK/ETF-2.5.pdf
RFQ
BK/ETF-2
BK/ETF-2
Opis: FUSE BOARD MOUNT 2A 277VAC RAD