BK/GDC-V-6.3A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDC-V-6.3A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GDC-V-6.3A
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GDC-V-6.3A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GDC-V-6.3A
Številka dela BK/GDC-V-6.3A Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23379 pcs Podatkovni list BK/GDC-V-6.3A.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GDC Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm (Axial)
Druga imena BK-GDC-V-6-3A
GDC-V-6.3A
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 237.6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.0071 Ohms Trenutna ocena 6.3A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 63A