BK/GDC-V-63MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDC-V-63MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GDC-V-63MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GDC-V-63MA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GDC-V-63MA
Številka dela BK/GDC-V-63MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4160 pcs Podatkovni list BK/GDC-V-63MA.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GDC Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm (Axial)
Druga imena BK-GDC-V-63MA
GDC-V-63MA
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.021 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 6.96 Ohms
Trenutna ocena 63mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve cULus, IMQ
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/GDC-V-5A
BK/GDC-V-5A
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 5029 pcs
Prenesi: BK/GDC-V-5A.pdf
RFQ
BK/GFA-1-1/2
BK/GFA-1-1/2
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC AXIAL
Na zalogi: 7587 pcs
Prenesi: BK/GFA-1-1/2.pdf
RFQ
BK/GDC-V-4A
BK/GDC-V-4A
Opis: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM