BK/GMD-V-600-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMD-V-600-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GMD-V-600-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GMD-V-600-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GMD-V-600-R
Številka dela BK/GMD-V-600-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33014 pcs Podatkovni list BK/GMD-V-600-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GMD Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm (Axial)
Druga imena BK-GMD-V-600-R delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 3.1 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.948 Ohms Trenutna ocena 600mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A