BK/GMD-V-630-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMD-V-630-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/GMD-V-630-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: BK/GMD-V-630-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/GMD-V-630-R
Številka dela BK/GMD-V-630-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28185 pcs Podatkovni list BK/GMD-V-630-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Serija GMD Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm (Axial)
Druga imena BK-GMD-V-630-R delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 3.1 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.629 Ohms Trenutna ocena 630mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/GMD-V-600-R
BK/GMD-V-600-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 33014 pcs
Prenesi: BK/GMD-V-600-R.pdf
RFQ
BK/GMD-V-400MA
BK/GMD-V-400MA
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 4499 pcs
Prenesi: BK/GMD-V-400MA.pdf
RFQ
BK/GMF-1
BK/GMF-1
Opis: FUSE CARTRIDGE 1A 300VAC