BK/MDA-V-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDA-V-30-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/MDA-V-30-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/MDA-V-30-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK/MDA-V-30-R
Številka dela BK/MDA-V-30-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108702 pcs Podatkovni list BK/MDA-V-30-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Serija MDA
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Druga imena 283-3855
BK-MDA-V-30-R
BK/MDA-V-30-R-ND
BK/MDAV30R
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 1096.7
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic DC hladna upornost 0.00243 Ohms
Trenutna ocena 30A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 1.5kA AC, 10kA DC Odobritve CE, CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/MDA-V-30-RJ
BK/MDA-V-30-RJ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: MDA 30A BUSS TD BK 80 BOX -R AXI
Na zalogi: 14610 pcs
Prenesi: BK/MDA-V-30-RJ.pdf
RFQ
BK/MDA-V-3/8-R
BK/MDA-V-3/8-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 375MA 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 16256 pcs
Prenesi: BK/MDA-V-3/8-R.pdf
RFQ
BK/MDA-V-3/10-R
BK/MDA-V-3/10-R
Opis: FUSE CERM 300MA 250VAC 3AB 3AG
Prenesi: BK/MDA-V-3/10-R.pdf
BK/MDA-V-4
BK/MDA-V-4
Opis: FUSE CERAMIC 4A 250VAC 3AB 3AG
Prenesi: BK/MDA-V-4.pdf
BK/MDA-V-4-R
BK/MDA-V-4-R