BK/MDA-V-30A-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDA-V-30A-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/MDA-V-30A-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/MDA-V-30A-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/MDA-V-30A-R
Številka dela BK/MDA-V-30A-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6040 pcs Podatkovni list BK/MDA-V-30A-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Serija MDA
Odzivni čas Slow Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 1096.7
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.002465 Ohms Trenutna ocena 30A
Barva Black Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 1.5kA AC, 10kA DC
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/MDA-V-30A
BK/MDA-V-30A
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB